• HER CİHAZLA UYUMLU

İşinizi kontrol altına alıp, emin adımlarla büyümeniz için CANERP aradığınız yol arkadaşınızdır. İş Zekası ve QR yazılımları yanı sıra, Depo / Stok Programları, ERP, CRM Uygulamaları, Bayi ve Yönetim Programları, Kargo Takip Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Ek Yazılımlar, Web Çözümleri.

canERP® İş Zekası Yazılımı

Veri tabanı ve yazılım bağımsız, kolay kurulum, dashboard yapısı, yetkilendirme, esnek raporlamalar

canERP® Dynamic QR

Dinamik QR ile sınırsız QR üretip, hepsinin içeriğini hızlıca değiştirebilir, güvenli alanlar oluşturabilir, formlar ekleyebilirsiniz, ERP ile entegre edebilirsiniz

LioX ERP

İş ortağı olduğumuz %100 yerli yazılım firması olan Uyumsoft'un tüm ürünlerinin satış ve desteği firmamızca da yapılabilmektedir.

LioX HRM

Baştan uca İnsan Kaynakları Yönetimi
Bordrolama

LioX CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Girus EKO Ticari

Bulut tabanlı yeni nesil bir ticari yazılım


Silter İleri Ütüleme Sistemleri San. LTD. ŞTİ. ERP Proje Lideri

"CANERP Yönetim Bilişim Hizmetlerinden 6 yıldır mevcut ERP sistemimizi iyileştirmesi yönünde destek alıyoruz. 2019 yılı sonunda da 80 kullanıcılı sistemimizi sadece 2,5 aylık çalışmayla yeni bir ERP sistemine eksiksiz geçişi sağlamış bulunmaktalar. ERP dışında maliyet, planlama ve iş süreçleri konusunda bilgi birikimleri yüksek."
Mustafa Kemal Çomaktekin | Linkedin

layout styles

CANERP Yönetim Bilişim Hizmetleri

İşinizin dümenini tutarken, emin adımlarla büyümenizi sağlamak için CANERP yanınızdadır. Kendi geliştirdiği İş Zekası ve Dinamik QR yazılımlarının yanı sıra, Depo ve Stok Programları, ERP, CRM Uygulamaları, Bayi ve Yönetim Programları, Otomasyon Sistemleri, Ek Yazılımlar gibi geniş bir yelpazede çözümler sunarak firmanıza etkin, verimli ve başarılı stratejiler sunmaktayız.

İletişim

İçerikler

Bizi Takip Edin